Gotowy do odbioru

ETAP 1 INWESTYCJI

Mieszkania gotowe do odbioru!

Pierwsi, zadowoleni mieszkańcy korzystają już z możliwości jakie daje Osiedle Orzechowa Osada w Kobylnikach. Przestronne tarasy i balkony od strony dziedzińca, komórki lokatorskie rowerownia i miejsca postojowe – wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Pozostały do dyspozycji mieszkania trzy i czteropokojowe o powierzchni od 57m2 do 73m2, charakteryzujące się przemyślanym, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz atrakcyjną wystawą względem stron świata.

W pierwszym budynku na parterze powstało 19 lokali użytkowych o zróżnicowanej powierzchni, większość z nic znalazła już inwestorów, którzy docenili potencjał tego miejsca. Dzięki ich zaangażowaniu mieszkańcy korzystać będą mogli z różnego rodzaju usług podnoszących komfort zamieszkania. Ceny zaczynają od 6 tys. zł za m2. 

W trakcie realizacji

Etap II Inwestycji

Na przyszłość wybierz dobrze!

Kolejnym etapem rozwoju Osiedla Orzechowa Osada jest budowa trzech budynków wielorodzinnych, 4 kondygnacyjnych. Podobnie jak w pierwszej części osiedla, mieszkania wyposażone będą w przestronne, słoneczne tarasy i balkony. Powierzchnia mieszkań od niespełna 34m2 do ponad 75m2 zapewni wybór swojego lokum dla każdego, kto doceni funkcjonalny układ, spokojne i zielone otoczenie oraz atrakcyjne położenie komunikacyjne.

W tym etapie pierwsze 64 lokale zostaną oddane do użytku w 2024r., dla większego komfortu mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z podziemnego parkingu, w którym zlokalizowane będą stanowiska ładowania dla elektromobilności. Dbając o zachowanie autonomii enklawy, a jednocześnie o jej rozwój w kolejnym budynku zaprojektowano lokale użytkowe, które powiększą ofertę usług dla obecnych i przyszłych mieszkańców osiedla. Ceny mieszkań zaczynają od 6 tys. zł za m2. 

0
Mieszkań
0
LOKALI USŁUGOWYCH
KOMÓREK LOKATORSKICH
0
MIEJSCa POSTOJOWe
Inwestor: NOSTRADOMUS Sp. z o.o.

Copyright © 2023. All Rights Reserved.