Najlepsza stopa zwrotu!

Dwupokojowe mieszkanie już od 220 tysięcy złotych brutto.

Istnieje możliwość podzielenia mieszkania 72m2 w taki sposób, aby powstały dwa niezależne dwupokojowe lokale*.

Po podziale powstaną lokale o powierzchni około 35m2 i 30m2, które składać się będą z -*pokój z aneksem kuchennym, samodzielnej sypialni i łazienki. Dodatkową częścią będzie wspólny korytarz z miejscem na dwie skrytki.

Kobylniki są położone w bezpośrednim sąsiedztwie Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy oraz Poznania. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących mieszkań do najmu, które znalazły swoje miejsce zatrudnienia w licznych firmach zlokalizowanych w tych miejscowościach, z których najwięsze to Amazon, Imperial Tobacco, GIZEH, John Deere, Kimball Elekctrnics, Schenker, Schattdecor, Instal, Mondelez, siedziba Lidl Polska, Balma i wiele innych.

Na szczególną uwagę zasługuje gmina Tarnowo Podgórne, gdzie rynek oferuje wiele miejsc pracy, przy stosunkowo niewielkiej podaży mieszkań. Nasza inwestycja, ze względu na wybitne położenie, stanowi uzupełnienie bazy mieszkań dla Tarnowa Podgórnego jak i Rokietnicy oraz zachodniej części Poznania.

Oferta dla osób chcących zainwestować i czerpać podwójny zysk z wynajmu.

To nie wszystko! Propozycja skierowana jest nie tylko dla inwestorów. Istnieje możliwość zamieszkania w jednym lokalu a drugi … na wynajem. Każdego kto dostrzeże potencjał możliwych rozwiązań i będzie zainteresowany by go wykorzystać, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Warto? Naszym zdaniem tak!

* lokale powstałe po podziale pozostają na jednej księdze wieczystej.

Inwestor: NOSTRADOMUS Sp. z o.o.

Copyright © 2023. All Rights Reserved.